İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. İnternetten Para Kazanma
 3. UBOM İle İnternetten Para Kazan! UBOM Nedir?
Trendlerdeki Yazı

UBOM İle İnternetten Para Kazan! UBOM Nedir?

UBOM İle İnternetten Para Kazan! UBOM Nedir-evdepara

Bu yazımızda sizlere bilgisayarı açık bırakarak para kazanma sistemi olan UBOM ‘dan bahsedeceğiz.Peki UBOM nedir,nasıl para kazanılır?gibi tüm merak ettiklerinizi bu yazımızda detaylı bir şekilde ele alacağız.UBOM’dan kısaca bahsetmek gerekirse,bilgisayarınızı açık bırakarak sizin yerinize otomatik olarak siteleri ziyaret eden,bu ziyaretler sonucu ise sitenin kendi koini olan Ubo Coin kazanmanızı sağlayan bir reklam şirketidir.

UBOM Nedir?

UBOM,internetten para kazanmak isteyenler için oldukça zahmetsiz ve bir o kadar da karlı bir sistemdir.Sistem birçok dünya markası firmanın reklam tanıtımlarını yaparak, daha geniş kitlelere ulaşmalarına aracılık eden bir reklam firmasıdır. Sistem ,üyelerin evde online olarak para kazanmalarını sağlayan bir reklam ağıdır. Sisteme üye olan kişiler, reklamları izleyerek ve referansı ile yeni üyeler kayıt ederek para kazanırlar.Kullanıcıları için en yüksek kar paylaşımları ve en güçlü küresel reklam ağını oluşturmaları en temel amaçlarıdır.

Nasıl Üye Olunur?

 • İlk olarak Buraya tıklayarak üye oluyoruz.
 • Ardından maile gelen doğrulama linkine tıklayarak siteye giriş yapıyoruz.
 • Açılan pencerede sol panel de bulunan UBO Network’e tıklayarak Başlat/Durdur butonu sayfasına gidiyoruz.
 • Başlat’a tıkladığınız da sistem otomatik olarak çalışacaktır.
 • Eğer çıkmak isterseniz mutlaka Durdur butonuna basmanız gerekiyor.Aksi takdir de kazanmış olduğunuz koinler hesabınıza yansımıyor.

Nasıl Para Kazanılır?

Sistemden para kazanabilmeniz için tek yapmanız gereken şey,siteye giriş yapmak ve pop-up’lara izin vermek.İzin verdiğinizde Ubom tarayıcınız üzerinden siteleri ziyaret ederek coin kazanmanızı sağlar.Bu sayede siz uyurken bile bilgisayarınız açık kaldığı sürece para kazanabilirsiniz.

Biriken coinler 10 Dolar seviyesine ulaştığında BTC,ETH veya Paypal hesabınıza çekim yapabilirsiniz.Ülkemizde Paypal’ın aktif olmaması sebebiyle kripto para olarak çekim yapmanızı öneririm.Eğer Bitcoin cüzdanınız yoksa,Bitcoin Cüzdanı Nasıl Açılır? konumuza göz atarak öğrenebilirsiniz.

Sistemin bir diğer güzel yanı ise,seviye sisteminin bulunması.Toplam da 5 adet seviye bulunuyor.Siteye davet ettiğiniz kişi sayısı arttıkça sadece onların izlemesinden dahi para kazanabilirsiniz.

 • 1.Seviye için 10
 • 2.Seviye için 100
 • 3.Seviye için 1.000
 • 4.Seviye için 10.000
 • 5.Seviye için 100.000

davet etmeniz gerekiyor.Eğer siteye üye olan kişiler sizin referansınız ile üye olursa,hiçbir şey yapmadan aylık sabit 180 Dolar kazanabilirsiniz.Referans sayınız yüz bin’e ulaştığında ise aylık geliriniz 18.000 Dolar olacaktır.Alt tarafa sistemin işleyişi ile ilgili video bırakıyorum izleyerek siteyi daha detaylı inceleyebilirsiniz.


Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (2)

 1. reklamlar çogu zaman açılmıyor ne yapabiliriz?

  • Para Uzmanı
   1 sene önce

   Telefonun internetini açıp 1 dakika sonra tekrar bağlanıp uygulamaya giriş yapın.