İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kendin Yap
  3. Kendin Yap-10 Adet Örgü Modeli Fikri

Kendin Yap-10 Adet Örgü Modeli Fikri

Kendin Yap-10 Adet Örgü Modeli Fikri

Bu konumuzda örgü modeli fikri arayanlar için paylaşmış olduğumuz birbirinden farklı 10 tane modeli listeleyeceğiz. Sizler için en güzel 10 örgü modelini bir araya toplayarak paylaşıyoruz. İçerisinde tığ işi, dantelli modeller,şiş işi gibi modeller bulunuyor. Bu modeller farklı farklı desenlerle süslenmiş örgülerdir. Sizler için hazırladığımız çeyiz ürünleri, gelin yelekleri, desenli ve motifli modellere gelin hep birlikte göz atalım.

Şık bir yazlık yelek örgü modeli

Sıcak yaz mevsimleri için oldukça uygun şık bir yelek örgü modeli

Bardak altlığı örgü modeli

Özellikle el çantası örmek isteyenler için popcorn örgü modeli

Tığ işi amigurumi süs yastığı örgü modeli

Bu model özellikle bebekli ailelerin,çocuk odalarını süslemek için kullanabileceği harika bir tığ işi modelidir.Farklı farklı renklerde işleyeceğiniz iplerle muhteşem bir model ortaya çıkarabilirsiniz.

Kız bebek elbisesi örgü modeli

Malum yaz geldi çattı.Kız çocukları için keten iplerden öreceğiniz model ile,harika bir elbiseler ortaya çıkarabilirsiniz.Özellikle sahil kenarlarında bu şık elbiseyi çocuğunuza giydirebilirsiniz.

Kilim örgü modeli

Farklı renk ve desenlerde ipleri bir araya getirerek,eviniz için muhteşem kilimler örebilirsiniz.

Tığ işi şal modeli

Her ne kadar şal kullanacağımız soğuk günleri geride bırakmış olsak da,bu şık tığ işi şal modelini paylaşmak istedim.Sizde şimdiden bu şal modelini örerek soğuk kış aylarında kullanabilirsiniz.

Çocuklar için panço örgü elbise modeli

Keten iplerden öreceğiniz bu şık panço örgü elbisesini,sıcak yaz günlerinde çocuklarınıza giydirebilirsiniz.Farklı renk ve desen de yazlık ipler tercih ederek,birbirinden farklı muhteşem tasarımlar ortaya çıkarabilirsiniz.

Örgü etek modeli

Bu etek örgü modeli küçük kız çocukları ve yetişkinler için uygundur.Yazlık iplerle öreceğiniz bu modeli,özellikle tatil bölgelerin de bikini üzerine giyebilirsiniz.

Kat kat motifli örgü modeli

Bu örgü modeli de her ne kadar yaz için uygun olmasa da,muhteşem bir model olduğu için listeye eklemek istedim.Siz de çocuğunuz için bu şık yeleği örebilirsiniz.

 

Bu konumuzda sizler için birbirinden farklı 10 örgü modelini listeledik.Aralarından sizler için uygun olan modeli seçip örmeye başlayabilirsiniz 🙂

Yorum Yap

Yorum Yap