1. Ana Sayfa
  2. Bankalar
  3. İş Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama ve Öğrenme

İş Bankası Hesap Bakiyesi Sorgulama ve Öğrenme

isbankasihesapsorgulama

İş bankası hesap bakiyesi sorgulama ve öğrenme konusunun birçok çözümü bulunmaktadır. İnternet bankacılığı, İşCEP, telefon bankacılığı ve şubeler aracılığıyla hesabınızdaki miktarı öğrenmeniz mümkün. İşCEP, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üyelikleriniz bulunuyorsa şubeye gitmenize gerek kalmadan bu işlemleri yapabilirsiniz.

İş Bankası İşCEP Hesap Bakiyesi Sorgulama

İşCEP uygulaması bireysel ve kurumsal müşterilerin telefonları aracılığıyla bilgilerine ulaşabildiği ve işlem yapabildiği cep uygulamasıdır. İşCEP uygulamasını indirerek uygulama profilinize oluşturabilir ve kartlarınız hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. İşCEP uygulaması hesap bakiyesi, kredi limiti, kredi işlemleri gibi birçok konuda sizlere bilgi sunarken para transferi ve kart işlemleri gibi konularda da işlem yapmanıza olanak sağlar.

İşCEP uygulamasını indirip profilinizi oluşturduktan sonra giriş ekranında “Hesap Bakiyesi” ekranından hesabınızda var olan para miktarını öğrenebilirsiniz. İş Bankası hesap bakiyesi sorgulama ve öğrenme işlemi için bankaya gitmenize gerek kalmaz. İşCEP uygulamasına Google Play Store veya App Store aracılığıyla güvenli bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İş Bankası ATM ile Hesap Bakiyesi Sorgulama

İş Bankası ATM cihazları sayesinde işlem yapabilirsiniz. Kartınızın şifresini girdikten sonra banka işlemlerine tıklayabilir ve karşınıza çıkan ekrandan hesap bakiyesini öğrenme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hesabınızın önceki dokümanlarına ulaşmanız da mümkün. Para girişi ve para girişinin detaylı dökümü karşınıza çıkacaktır.

İş Bankası Müşteri Hizmetleri ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

İş Bankası müşteri hizmetleri 0850 724 0724 numaralı iletişim kanalından müşterilerine hizmet vermektedir. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra kimlik doğrulama işlemleriyle karşı karşıya kalacaksınız. Gerekli doğrulama işlemlerini yaparak müşteri hizmetlerinden yardım alabilir ve kartınızda yer alan bakiye miktarını öğrenebilirsiniz. Müşteri hizmetleri, para transferi, limit sorgulama, hesap bakiye sorgulama işlemlerinizde sizlere yardımcı olabilmektedir.

İş Bankası İnternet Bankacılığı ile Hesap Bakiyesi Öğrenme

İş Bankası internet bankacılığı tıpkı İşCEP uygulaması gibi hesaplarınız hakkında işlem yapabileceğiniz internet işlemleri web sayfasıdır. İş Bankası’nın internet bankacılığı işlemlerini aktive ederek 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilir ve işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hesap bakiye öğrenme, kredi kartı limit işlemleri, para transferi gibi işlemleri yapmanız da mümkün.


Yorum Yap

Yorum Yap