İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Plastik Tabak Paketleme İşi
Trendlerdeki Yazı

Evde Plastik Tabak Paketleme İşi

Evde Plastik Tabak Paketleme İşi
5

Ev hanımlarına ek gelir kapısı olarak bilinen paketleme işiyle ilgili plastik tabak paketleme konusunu ele aşacağız. Genel olarak ekonominin kötü olduğu ülkemizde insanlar ek iş yapma konusuna eğilim göstermektedirler. Bu nedenle evde yapılabilecek işler arasında plastik tabak paketleme işi de yapılmaktadır. Aslına bakarsanız evde olabilecek bir çok ek iş bulunmaktadır.Fakat bu yazımız da plastik tabak ile ilgili genel bilgileri paylaşacağız.

Evde özellikle bir grubunuz varsa plastik tabak paketleme işiyle ek gelir elde etme fırsatınız var.Evde boş vaktim var.Birkaç kişiden oluşan grupla bu işi yapabilirim diyorsanız Plastik Tabak Paketleme işi ile para kazanabilirsiniz. Hemen hemen Türkiye’nin her şehrinde plastik tabak üretim yerleri bulunmaktadır. Düşük sermayeler ile kurulmaları nedeniyle çok fazla personel istihdam edemeyen bu plastik bardak üretim yerleri,paketleme konusunda ev de yapabilecek insanlara ek iş vermektedir.

Evde Plastik Tabak Paketleme İşi

Evde plastik tabak paketleme işinde genel olarak şu malzemeler kullanılır. İlk olarak firma tarafından sizlere temin edilen listeye baktığımız zaman plastik tabak, paketleme poşeti, eldiven ve kolidir. Yapılacak işlem son derece basit olup, firma tarafından parça başı yada toptan şekliyle anlaşma sağlanır. Buna göre yapılan anlaşma üzerinde ayda yada partiler halinde ödemeler alınmaktadır.

Kilo ve adet bazlı sipariş ve her bir kolide 10’ar paketler halinde plastik tabak dizilimi yapılır. Tabak başına ödenecek tutar 0.50 TL gibi bir rakamdan olurken, paketleme 10’arlı poşetler şeklinde yapılır. Toplamda 2 – 3 hafta boyunca sürebilecek iş için yapabileceğiniz iş adedi kadar ödeme yapılır. Ekip halinde yapılması durumda bu süre kısalacak ve daha seri paketleme yapılabilecektir.

Plastik Tabak Paketleme İşinden Ne Kadar Kazanırım?

Hali hazırda bu işi yapanlardan yola çıkarsak,ortalama 4 kişilik bir grup aylık olarak 3500-4000 TL arası bir ek gelir elde etmektedir.Bu ücret,işi yapan sayısına göre değişiklik göstermektedir.Ne kadar kalabalık grup olursanız,kazancınız o kadar artış gösterecektir.

Paketleme İşi Veren Firmalar

Paketleme işi veren firmalar, sürekli olarak çalışabileceği ev kadınları aramaktadır. İş konusunda sıkıntı çıkarmayacak ve zamanında teslimat edebilecek personeller en önemli tercihleri arasındadır.Bu sayede bu işin sürekliliği sağlanmaktadır.Ödemeler genelde  iş sonunda verilse de anlaşma durumunda iş öncesi de alma şansınız vardır. Firmanın sizden memnun kalması halinde iş sürekli hale gelecektir.

İş veren firmaların güvenlik sebebiyle iletişim bilgilerini paylaşamıyoruz.Ancak bulunduğunuz şehirdeki,plastik üretimi yapan firmaları ziyaret ederek,iş başvurusunda bulunabilirsiniz.Eğer firmanın sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız,bu konunun altına iletişim bilgilerinizi bırakarak da sizlerle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Firmaların ihtiyacı olması halinde iletişim bilgileriniz paylaşılacaktır. Lütfen Telefon numaranızı paylaşmayınız.Sadece sizlere ulaşılabilecek bir mail adresi ya da Facebook profil linkinizi belirtmeniz kafi olacaktır.


Bu konumuzda sizlerle piyasa da henüz bilinmeyen paketleme işinden bahsettik.Evde ek iş olarak yapabileceğiniz daha farklı konuları merak ediyorsanız,sitemiz de bulunan diğer konulara da mutlaka göz atmanızı öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR : Evde Mandal Paketleme İşiEvde Yastık Kılıfından Yer Minderi Yapma

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (33)

 1. Sancaktepe Yenidoğan a iş veriyor musunuz

 2. 2 ay önce

  Evde her türlü paketleme işini yaparım

 3. Daha önce yaptıgım işlerden birtanesi gunun de teslim dönüş yaparsanız sevinirim

 4. 2 ay önce

  Hatay dörtyol bu facebook hesabımdan ulasabilirsiniz. Her turlu paketleme işi yapabilirim

 5. Bu ise ihtiyacim var lutfen yardimci olun

 6. 2 ay önce

  Lütfen dönüş sağlarmısınız işe ihtiyacım var İstanbul Üsküdar’da oturuyorum

 7. Trabzonda yasiyorum butun paketleme islerini yapabilirim ulasirsaniz sevinirim

 8. Ekibimiz var ve bu işe çok ihtiyacımız var dönüş yaparsanız sevinirim

 9. Lütfen bana ulasin

 10. 2 ay önce

  Istanbul Beyoğlu Halıcıoğluda yaşıyorum. Surekli çalışmak istiyorum. Çalışmıyorum ve Boş vaktım çok. Eva iş almak ihtiyacım var. Pratik ve hizliyim. Litfen geri cevap verseniz sevinirim ve işleri vaktında yapacayım.

 11. 2 ay önce

  Ekibim var bu tarz isleri yapabilirim pendik kaynarca

 12. Edirne merkez de oturuyorum tabak kapetleme yapmak istiyorum buusraerturk@gmail.com

 13. 2 ay önce

  Merhaba bu işe çok ihtiyacım var Bana dönüş yaparsanız çok sevinirim
  Istanbul maltepe idealtepe

 14. 2 ay önce

  Merhaba
  Istanbul idealtepe maltepe
  Işe çok ihtiyacım var Bana dönüş yaparsanız çok sevinirim

 15. 2 ay önce

  Merhaba mersin de evde paketleme işine çok ihtiyacım var mersin de var ise yapmak istiyorum

 16. 2 ay önce

  Ankara sincanda oturuyorum her türlü paketleme işi yaparım geri dönüş yaparsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim

 17. Izmir menemende 3 kisilik grup halinde yapabiliriz seri bir çalişma ve günunde teslim.

 18. Merhaba komşularımla birlikte kalabalık bir gurubuz zamanında teslim edileceğinin garantisini veriyorum

 19. Evde paketleme isi yapariz hertur 5kisiyiz

 20. 1 ay önce

  Paketleme isi Bizde istiyoruz

 21. Kocaeli izmitte oturuyorum işe talibim

 22. Merhaba evde ek işe ihtiyacım var zaman problemim yok gereken süre içerisinde işi bitirebilirim

 23. Eşim isten çıktı evi geçindirecek iş istiyoruz pendik kaynarca

 24. Acil ise ihtiyacım var elim hızlı ve yatkındır ihtiyacımız var evde 3 4 kişi yapıcaz geri dönüş yaparsanız kısa zamanda sevinirim

 25. Acil ise ihtiyacım var elim hızlı ve yatkındır ihtiyacımız var evde 3 4 kişi yapıcaz geri dönüş yaparsanız kısa zamanda sevinirim istanbul gaziosmanpaşa da oturuyorum

 26. 2 hafta önce

  Burdur merkezde öğrenciyim yazları İzmit çarşıdayım. boş zamanım çok var el becerim sabrım iyidir, yapabilirim, ihtiyacım olduğu için işe çok dikkatli olurum.

 27. 2 kişiyiz İzmir bu iş tam bize göre..

 28. Mrb ben 28 yaşında 3 çocuk annesiyim boşandım babam kua hastası annemin de yeni kanser olduğunu öğrendik tedavisi için imkanlar kısıtlı iyileşme şansı var ama yol ilaç parası yok tedavi edemiyoruz lütfen yardımcı olun bu işe çok ihtiyacım var

 29. 4 gün önce

  Konya karataydan Aysenur bende bu işi yapmak istiyorum

 30. Yazın bu isi yapmak istiyorum geri dönüş yaparsanız sevinirim gercekten sancaktepe oturuyorum