İlginizi Çekebilir
 1. Ana Sayfa
 2. Evde Ek İş
 3. Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme İşi

Evde Çorap Paketleme İşi
1

Bu yazımız da popüler bir iş modeli olan evde çorap paketleme işi nden bahsedeceğiz.Türkiye tekstil sektöründe dünya iyi bir yer edinmiştir.Gömleğinden,t-shirt’üne,pantolonundan çorabına kadar tüm dünya ya tekstil ürünleri ithal etmekteyiz.Hal böyle olunca tekstil firmaları yoğun sipariş olduğu zamanlar da paketleme gibi ufak işleri evde yapabilecek kişilere veriyor.

Özellikle günün büyük bir kısmını evde geçiren, ev işleri  ile ilgilenen ev hanımları, emekliler,öğrenciler için çorap paketleme işi ek gelir sağlayabilmek adına uygun bir iş modelidir. Son zamanlarda oldukça popülerleşen evden ek iş yapma sektöründe her geçen gün yeni iş kolları ortaya çıkmaktadır. Bu yen çıkan iş modellerinden bazılarına evde mum paketleme,evde plastik tabak paketleme,evde kına paketleme işleri örnek gösterilebilir.

Çorap Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Firma tarafından size verilen çorap paketleme işini yapabilmek için,çok bir detay bilmeniz gerekmez. Genelde paketleme ve ayıklama üzerine bir iştir.. Bu işlere ilk kez giren kişilere göre paketleme işleri biraz zorlayıcı gözükebilir ancak gözünüz korkmasın. Paketlemeye başladığınız birkaç gün içerisinde çok kolay bir şekilde alışacaksınızdır.

Tek yapmanız gereken çeşitli renk ve modellerde ki çorapları 5 yada 10 lu olacak şekilde paketlemeyip,kutulara koymak olacaktır.İş veren firma tarafından gönderilen kişi size çorapları renklerine göre, ayak numaralarına göre ve model çizgilerine göre nasıl düzenlemeniz gerektiğini anlatacaktır.Normal erkek ve kadın çorapları dışında birde babet çorap paketleme işi vardır. Babet çorap paketleme diğerlerine göre biraz daha farklıdır.Çorapları özel mukavva kalıplarına giydirerek paketlemeniz gerekmektedir. Tüm paketleme işi bittikten sonra tamamlanan çorapları sayarak koliyi kontrol ettikten sonra teslim edebilirsiniz.

Çorap Paketleme İşi İle Ne Kadar Kazanırım?

Çorap paketleme oldukça kolay yapılabilen bir ek iş modelidir. Tekstil firmaları size bu ek işi verirken, sizin ne kadar hızlı iş teslimatı yaptığınıza ve ne kadar titiz çalıştığınıza bakarak ona göre sürekli iş vermektedir. Çorap paketleme  oldukça yüksek kazançlı bir ek iş olup evde yapılabilecek işler arasında en karlı olanlarındandır. Ödemeler firmadan firmaya değişiklik göstereceği gibi,genel de haftalık olarak verilmektedir.Çorap paketleme ek işi oldukça basit ve düzenli yapılırsa size haftada 500 TL’ye kadar kazanç sağlayabilir.

Evde Çorap Paketleme Başvuru Formu

Bugüne kadar +150 den fazla kişinin paketleme işi almasına aracı olduğumuzu büyük bir gururla söyleyebiliriz.Siz de iş talebinde bulunmak için yorum kısmına bilgilerinizi bırakabilir,paketleme işi veren tekstil fabrikaları ve firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Sosyal medya hesabınızdan bu yazıyı paylaşarak bizlere destek olabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (21)

 1. 2 ay önce

  Ben yağmur 24 yaşındayım. Ankarada ikamet ediyorum.Evliyim,19 aylık bir kızım var. Boş zamanım çok fazla evden yapabileceğim bir işe ihtiyacım var.

 2. 2 ay önce

  Bende evde çorap paketleme işi istiyorum Ankarada oturuyorum yeni evliyim bu ise ihtiyacim var yardımcı olursanız çok sevinirim

 3. Merhabalar Gül Dağhan ben 22 yaşımdayım Gaziantep te ikamet ediyorum okuyorum kendim ve aileme destek için iş almak istiyorum

 4. 2 ay önce

  Paketleme işi arıyorum

 5. 2 ay önce

  Bende ewde paket işi istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 6. Bu işi yapmak istiyorum Antalya da ikamet ediyorum teşekkürler şimdiden

 7. Bu işi yapmak istiyorum ev hanimiyim zamanim var. izmirden yaziyorum.

 8. 2 ay önce

  Adım Macide tolunay. Kocaeli/körfez ilimtepe mahallesinde ikamet etmekteyim. Ev hanımıyım. 36 yasindayim. Evde boş zamanim oldugu icin butceme katkıda bulunmak istiyorum.

 9. 2 ay önce

  Bende paketle işi istiyorum acil işe ihtiyacım var

 10. 1 ay önce

  iyi gunler ben selma bu ise cokihtiyacim var yatalak annem ve birtane oglum var onlara bakamiyorum bu ise cok ihtiyacim var yardimci olun lütfen

 11. 1 ay önce

  Konyada ikamet ediyorum ise ihtiyacım var bana ulaşırsanız sevinirim bendepaketlme işi yapmak istiyorum

 12. Mrb ben 28 yaşındayım diyarbakır da yaşamaktayım. Bos zamanim cok ev hanımıyım Paketleme işi yapmak istiyorum. Teşekkürler şimdiden.

 13. 1 ay önce

  paketleme işi arıyorum işimi temiz ve tiziz bir şekilde teslim ederim

 14. 1 ay önce

  Ben pakizenur 22 yasindayim evliyim bos zamanim cok bu isi yapmak istiyorm

 15. Merhaba evde ek işe ihtiyacım var zaman problemim yok gereken süre içerisinde işi bitirebilirim

 16. 4 hafta önce

  Evde çorap paketleme istiyorum İzmir bayraklı muhittin erener mahallesinde oturuyorum bu işe ihtiyacım var dönüşleri bekliyorum gizeler_tubaa@hotmail.com

 17. 3 hafta önce

  Tekirdağ’ın ilçesi muratlıda oturuyorum işe ihtiyacım var yardımcı olun lütfen

 18. 2 hafta önce

  24 yasindayim istanbuldan Paketleme işi arıyorum işimi temiz ve tiziz bir şekilde teslim ederim…

 19. 6 gün önce

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum bu ise ihtiyacim var cevap bekliyorum

 20. 5 gün önce

  Trabzonda oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olurmusunuz cevap bekliyorum geri dónus yapilmiyomu

 21. 12 saat önce

  Adım seda doğan bu işe ihtiyacım var disiplinli biriyimdir geri dönüş yaparsanız sevinirim