İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. İnternetten Para Kazanma
  3. ADBTC İle Bedava Bitcoin Kazan!
Trendlerdeki Yazı

ADBTC İle Bedava Bitcoin Kazan!

ADBTC İle Bedava Bitcoin Kazan

Bu yazımızda bedava bitcoin kazanabileceğiniz Adbtc sitesini tanıtacağız.Site de reklam izleyerek,internet sitelerini gezerek ve referans sistemi ile çok kolay bedava bitcoin kazanılıyor. Adbtc piyasaya girmiş olduğu günden beri bedava bitcoin dağıtan ve dünya çapınca milyonlarca üyesi bulunan güvenilir,sorunsuz ödeme yapan bedava bitcoin kazanma sitelerinden biridir.

AdBtc Nedir?

Adbtc,2016 yılında kurulmuş reklam izle bitcoin kazan sistemidir.Sistem kurulduğu günden bu yana ödemeleri sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde yapıyor.Kullanıcıların bitcoin kazanabilmeleri için herhangi bir para yatırma işlemi yapması gerekmiyor.Reklam izleyerek biriktirdiğiniz satoshi’ler çekim sınırına ulaştığı zaman bitcoin cüzdanına sorunsuz bir şekilde çekebilirsiniz.

Adbtc, bedava bitcoin kazanabileceğiniz en güvenilir sitelerden biridir.Ekşi sözlük gibi platformlarda kullanıcılardan tam not almayı başarmıştır. Adbtc’yi diğer bitcoin kazan sitelerinden ayıran en büyük özellik ise,referans alım-satım işleminin bulunması.

Siteye sizin referansınız ile kaydolan kişinin kazancının %7.5 i bakiyenize satoshi olarak yansıtılıyor.Eğer referansım yok diyorsanız üzülmeyin,site de kullanıcılar referans alım-satım yapabiliyor.

Örneğin; 5 adet referansınız var ve bunlardan 3 ünü satmak istediğinizi varsayalım.Referanslarınız üye olduktan sonra 7 günü doldurduğunda sizin belirlediğiniz ücretten bir başkasına satabiliyorsunuz.Böylelikle sadece referans kasarak bile çok kolay bir şekilde bedava bitcoin kazanabilirsiniz.Aynı şekilde bir başkasının referansını da satın alabiliyorsunuz.

Nasıl Kayıt Olunur?

Adbtc ye kayıt olabilmek için bir bitcoin cüzdanına sahip olmanız gerekli.Eğer bitcoin cüzdanına sahip değilseniz Bitcoin Cüzdanı Nasıl Açılır konumuza göz atabilirsiniz.Sistem sahte referans kasmanın önüne geçmek için G-mail harici mailleri üyelik işleminde kabul etmiyor.

  • İlk olarak Buradan siteye ulaşıyoruz..
  • Karşımıza gelen pencerede Sign Up‘a diyoruz.
  • Karşımıza şöyle bir yer geliyor.Burada belirtmiş olduğumuz yerleri dolduruyoruz.

  • Daha sonra  sitenin orta kısmında çıkan çıkan butona basarak E-mail adresini doğrulayın.

Üyelik işlemi bu kadar,şimdi gelin siteyi nasıl kullanacağınıza bakalım.

Surf ADS: Buraya tıkladıktan sonra karşınıza doğrulama penceresi gelecek.Doğrulama işlemini yaptıktan sonra satoshi kazanabilmek için sistemin size vermiş olduğu siteleri gezmeniz gerekiyor.Burada binlerce site mevcut.Start tuşuna basarak belirtilen süre kadar siteyi açık tuttuğunuz da satoshi kazanıyorsunuz.

Referral System : Bu kısım size özel kayıt olma sistemini arkadaşlarınızla paylaştığınızda her üye olan kişi için bonus satoshi kazandığınız kısımdır..Ayrıca sizin link ile üye olan kişi site de 7.günü doldurduğunda bu kişileri başkalarına da satabilirsiniz.

Withdraw : Kazanmış olduğunuz bitcoinleri buradan çekiyoruz. Satoshi miktarı 40.000’e ulaştığında üye olurken belirtmiş olduğunuz bitcoin cüzdanına çekebilirsiniz.Yatırım işlemleri 1-3 gün arası değişiyor.

Sitenin dilinin ingilizce olması sizi korkutmasın. Google Chrome tarayıcısı ile girip Türkçe’ye çevir dediğiniz de sistemi çok kolay bir şekilde çözebilirsiniz.Adbtc piyasa da bulunan en güvenilir bedava bitcoin kazan sistemlerinden biridir.Aklınıza takılan her türlü soruları yorum kısmından bizlere sormaktan çekinmeyin.


Yorum Yap

Yorum Yap