İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Kendin Yap
  3. 5 Kolay Kendin Yap Fikri
Trendlerdeki Yazı

5 Kolay Kendin Yap Fikri

5 Kolay Kendin Yap Fikri

Kendin Yap Fikri için son rötuşlar ürünü diğerlerinden ayıran şeydir.Tamamen güzel bir şey yaratmak için bir etkinlik planlama ajansı veya büyük bir bütçe ayırmak gerekmez.Yaz partinizi bir üst seviyeye çıkaracak, sizler için hazırladığımız kendinizin ve bütçenizin yapabileceği etkinlik dekorasyonları için bu beş fikri iyi inceleyin.

Şemsiyeler

Şemsiye, kesinlikle bir yaz partisinde, sıcak hava koşullarında bile  tercih ettiğimiz bir nesnedir.Ancak bu konuda bahsedeceğimiz şemsiye tasarımlarını biraz farklı bir şey için kullanacağız.Yaz akşamları partilerinde,şemsiyeleri baş aşağı asmak, parti için harika bir dekor oluşturur. Büyük mekanlarda veya dış mekanlarda daha samimi hale getirmek için renkli ve zahmetsiz bir tasarım sağlayabilirsiniz.Şemsiyeleri, çiçekler ve renkli ışıklarla birleştirdiğinizde, kendi tasarladığınız o muhteşem görüntüyü izleyebilirsiniz.Kendin Yap Fikri olarak listemizin 1.sırasındadır.

Deniz Kabuklu Kavanoz

Reçel kabı olarak bilinen kavanozları, etkinlik dekorasyonu olarak kullanmak gerçekten zekice olacaktır. Çok yönlüdürler, kavanozları aydınlatma ışıkları, çiçeklik veya mumluk olarak kullanabilirsiniz … liste uzayıp devam eder.Yaz akşamlarınızı aydınlatmak için,kavanozu dekor ışıkları ve deniz kabuklarıyla,veya mumlarla doldurun. Gündüz de kullanabilmek için çiçeklerle doldurabilirsiniz. Ayrıca dolunay ışıklarının altında ışıltılı gözükmesi için sim parçalarıyla da süsleyebilirsiniz.Kendin Yap Fikri olarak listemizin 2.sırasındadır.

Sandalye Kurdeleleri

Sandalye kurdeleleri,daha kolay olamazdı.Ayrıca eskimiş sandalyeleri daha uzun yıllar hayatta tutabilmek için şans sunuyor. Sadece etkinliğinizin renk düzeninin geri kalanıyla uyumlu bir kurdele bulun ve sandalyelerin üst kısımlarına bağlayın.Farklı renkteki şeritleri kullanın ve konuklarınızın deniz kenarındaki kayaları ve muhteşem manzarayı izlemelerini sağlayabilirsiniz.Bir yaz etkinliğinde süslenebilecek daha iyi ne olabilir? Etkinlik alanınızı güzel ve renkli bir ortama dönüştürmenin basit, etkili ve güzel bir yolu.Kendin Yap Fikri olarak listemizin 3.sırasındadır.

Kağıt Dekor

Kağıt dekorlar,yapmak için biraz zor  ama sonucu mükemmeldir. Kağıtları katlamak karmaşık ve zaman alıcı olabilir ancak kesinlikle çabaya değer. Alternatif olarak, benzer bir etki elde etmek için hazır plastik veya kağıt çiçekler kullanabilirsiniz.Etkinlik alanınızı süslemek veya fotoğraflar için bir ortam sağlamak istiyorsanız, bunun için kağıt dekorlar güzel ve zarif bir yoldur.Kendin Yap Fikri olarak listemizin 4.sırasındadır.

5-Şampanyalı Buzparmak

Şampanyayı ve çileği sevmeyen yoktur.Yaz kutlamaların da çilek ve şampanyalı buz parmaklar,farklı ve unutulmayacak bir  iz bırakır. Üstelik yapımı çok kolaydır, bütçenize göre lezzetli olmalarını sağlamak için çilek veya kivi kullanabilirsiniz.Sıcak yaz günlerinde misafirlerinizi serinletmek için mükemmel bir yol olan buzlu çubuklar, herkesin sizi konuşmasını sağlayacaktır.Taze yaz meyveleri ile hazırlayacağınız buz parmakları şampanyanın içerisine ekleyerek misafirlerinize sunabilirsiniz.Kendin Yap Fikri olarak listemizin 5.sırasındadır.


Bu konumuzda sizlere yaz aylarında etkinlikler de veya evinizde kullanabileceğiniz 5 farklı kendin yap fikrini listeledik.Daha farklı fikirler için sitemizde bulunan diğer konulara göz atabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Yastık Kılıfından Yer Minderi YapmaEvde Taş Boyama İşi

Yorum Yap

Yorum Yap

Yorumlar (1)

  1. Herkesin güzel bir Fikri vardır işte burası fikirlerin paylaşılacağı bir platform olmus